Hansa Bussiliinid Viljandi regioon

Pargi 5a, 71020 Viljandi
Telefon (+372) 433 4302
E-post: info@hansaliinid.ee

Busside tellimine
Telefon1: (+372) 433 4219
Telefon2: (+372) 505 5591
E-post: tellimine@hansaliinid.ee

Bussiliinide info
Telefon1: (+372) 433 3680
Telefon2: (+372) 433 3411
E-post: bussijaam@hansaliinid.ee

Töökoda
Telefon1: (+372) 433 4302
Telefon2: (+372) 501 4702
E-post: eno@hansaliinid.ee

Madis Lepp
Viljandi regiooni juhataja, juhatuse liige
Telefon: (+372) 433 4302
E-post: madis@hansaliinid.ee

Kalju Heinleht
Viljandi regiooni liinitööosakonna juhataja
Telefon: (+372) 433 4302
E-post: kalju@hansaliinid.ee

Siim Sülla
Viljandi regiooni kliendihaldur
Telefon: (+372) 433 4219; (+372) 505 5591
E-post: siim@hansaliinid.ee; tellimine@hansaliinid.ee

Eno Heidemann
Viljandi regiooni töökoja meister
Telefon: (+372) 515 8690
E-post: eno@hansaliinid.ee

Kaja Raabe
Pearaamatupidaja
Telefon: (+372) 433 4157
E-post: kaja@hansaliinid.ee

Raili Partvei
Vanemraamatupidaja
Telefon: (+372) 433 4157
E-post: raili@hansaliinid.ee